top of page

Jak dobrze zadbać o okolicę oka?


Jeśli zaglądasz dzisiaj tutaj i czytasz wpis na blogu, to oznacza, że albo jesteś świadoma tego, że okolica oka jest jedną z trudniejszych okolic naszej twarzy do utrzymania w dobrej kondycji i wiesz jak ważne jest dbanie o nią już od samego początku. A może obserwujesz zmiany, które zachodzą lub już zaszły i zastanawiasz się jak ponownie odzyskać zdrowy, świeży wygląd swojej skóry? Jakakolwiek jest Twoja motywacja, zapraszam do dalszej lektury.


 


 
Zanim przejdziemy dalej muszę powiedzieć, że pielęgnacja obszaru wokół oczu powinna zmieniać się wraz z wiekiem. Jeżeli jesteś przed 30-rokiem życia, powinnaś stosować bogate w witaminę C i E kremy na noc. Ważna jest także ochrona przeciwsłoneczna, filtr SPF jest koniecznością i powinien stać się Twoim podstawowym kosmetykiem w codziennej pielęgnacji skóry.
Będąc między 30 a 40 okiem życia można dołączyć także karotenoid - retinol, czy zabiegi. Ostatecznym rozwiązanem może okazać się także konsultacja i ewentualna interwencja chirurgiczna.
 

Propozycje zabiegów do wykonania:

  • Dermapen - zabieg polegający na mikro nakłuciach z użyciem ampułek, które w zależności od potrzeby są dobierane do potrzeby Pacjentki, które działają stymulująco i wygładzająco, działa najlepiej w serii (więcej informacji w naszym poście o Dermapenie i na Instagramie oraz FB)

  • Laseroterapia - zapewni nam rozjaśnienie przebrawień, ujędrnienie skóry, zabiegi te także najlepiej jest wykonywać w serii wcześniej ustalonej na konsultacji przez lekarza prowadzącego

  • Mezoterapia - z preparatem dobranym specjalnie pod potrzeby Pacjentki, również w serii z odpowiednio zaplanowanymi odstępami czasowymi

  • Botoks - po konsultacji i odpowiednio zastosowanej terapii można uzyskać najbardziej satysfakcjonujące efekty dla Pacjentki


 


 

Na zakończenie


Kończąc dzisiejszy post, chciałabym powiedzieć wszystkim naszym Pacjentkom, ale nie tylko, że wszystkie zasługujecie na opiekę, która dotyczyć będzie nie tylko Waszego piękna, ale także zdrowia. Wybierz specjalistę, któremu zaufasz. Pamiętaj jednak, że w pielęgnacji najważniejsza jest przede wszystkim systematyczność. Mamy nadzieję, że już dzisiaj pomyślisz o sobie i swoich potrzebach. Po więcej informacji, jak zawsze zapraszamy do Kliniki Kiełbasińscy, zapraszamy także do kontaktu z naszą Rejestracją, gdzie zawsze będzie czekać na Was jedna z naszych miłych Pań Rejestratorek.


 


32 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Dermapen

Comentários


bottom of page