top of page

Blog o zdrowiu i nie tylko

Witamy w nowej lokalizacji i na nowej platformie!


 

Wraz z nadchodzącym latem, cieszący się nienaganną renomą swoich Pacjentek gabinet pana doktora Roberta Kiełbasińskiego, obecnego Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa w Centrum Zdrowia w Mikołowie, zmieni swoją lokalizację.

Jestem niezmiernie szczęśliwa, że wraz ze zmianą lokalizacji, odświeżeniem strony internetowej, została stworzona także nowa zakładka - gdzie będę mogła regularnie dzielić się z Państwem ciekawymi informacjami na temat zdrowia.

Blog ten będzie poświęcony głównie zagadnieniom związanym z ginekologią i położnictwem, jednak chcę też poruszać tutaj tematy wykraczające poza tę tematykę, nawiązując do najczęściej zadawanych pytań w gabinecie lekarskim.


 


 

Kim jesteśmy?


Pana Doktora Roberta Kiełbasińskiego przedstawiać nie trzeba. Znany ze swojej empatii, doświadczenia i zaangażowania, przez lata zdobył zaufanie swoich Pacjentek. Do zespołu Pana Doktora dołączą także nowe osoby, które z dumą przedstawimy na stronie i na naszym blogu już w niedługim czasie.

Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy tworzyć przyjazne miejsce, gdzie każdą Pacjentkę będziemy mogli otoczyć należytą opieką.


Zachęcam do komentowania, zadawania pytań pod postami, a także kontaktu z naszą recepcją w celu umówienia wizyty. Już w niedługim czasie umożliwimy zapisy na wizytę przez internet, gdzie Pacjentka sama będzie mogła wybrać dogodny termin na wizytę w aplikacji mobilnej MyDr.pl.


 


 

247 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Laktacja

Comments


bottom of page